Miami - Paramount: World Center

Miami - Paramount: World Center

Miami World Center, rezidans, iş yeri ve AVM ‘nin birlikte yer aldığı aynı zamanda Amerika Birleşik Devletleri ‘nde ki en büyük özel planlı projelerden biridir. Miami ‘nin merkezinde ki on blokluk alanı kapsayan proje, Miami Beach – Brickell Key – Biscane gibi bölgelere sadece dakikalarca uzaklıkta mesafede yer alacaktır. Miami Metro ‘su sayesinde Miami Uluslarası Havalimanı, Miami Şehir Merkezi ve Kendall Bölgesini kapsayan 25 millik alana rahatlıkla seyahat edebilirsiniz. Miami World Center, dünya üzerinde ki yürüyüş yollarından esinlenerek proje içerisinde, MWC ‘de ki perakende, Santa Monica ‘daki 3. Sokak gezintisi, Avingnon’da ki Place de I’Horloge ve South Beach ‘in kendi Lincoln Yolun gibi klasik temaları dahil etmiş durumda. Sokak yaşantısının enerjisini Avrupa tarzı açık kafe, bar, restoran ve butik perakende mağazaları ile daha yoğun hale getirir durumda.

Miami - Paramount: World Center

Paramount: World Center Rezidanslarının Teknik Özellikleri

Projeyi Yapan Firma: Paramount Ventures | Kat – Daire Sayısı: 60 Kat – 563 Daire | Bitiş Tarihi: 2018 Sonu

Miami World Center, rezidans, iş yeri ve AVM ‘nin birlikte yer aldığı aynı zamanda Amerika Birleşik Devletleri ‘nde ki en büyük özel planlı projelerden biridir. Miami ‘nin merkezinde ki on blokluk alanı kapsayan proje, Miami Beach – Brickell Key – Biscane gibi bölgelere sadece dakikalarca uzaklıkta mesafede yer alacaktır. Miami Metro ‘su sayesinde Miami Uluslarası Havalimanı, Miami Şehir Merkezi ve Kendall Bölgesini kapsayan 25 millik alana rahatlıkla seyahat edebilirsiniz.

Miami World Center, dünya üzerinde ki yürüyüş yollarından esinlenerek proje içerisinde, MWC ‘de ki perakende, Santa Monica ‘daki 3. Sokak gezintisi, Avingnon’da ki Place de I’Horloge ve South Beach ‘in kendi Lincoln Yolun gibi klasik temaları dahil etmiş durumda. Sokak yaşantısının enerjisini Avrupa tarzı açık kafe, bar, restoran ve butik perakende mağazaları ile daha yoğun hale getirir durumda.

Miami World Center proje bitiminde yaklaşık olarak 1.700 Oda ve 500.000 Metrekare toplantı, sergi, kongre alanına sahip olan yeni Marriott Marquis World Kongre Merkezi Oteli ‘ne de ev sahipliği yapacak. Bu modern kule, koy manzaralı geniş havuz terası, American Airlines Arena gibi tesis kolaylıklarının yanı sıra 80.000ft2 ‘lik açık hava etkinlik güvertesine sahip olacak.

Miami Wolrdcenter, gerçek ve canlı iş hayatının yaşam biçimini somutlaştırarak, lüks konutların, alışveriş merkezli mağazalarının, spor ve sanat etkinliklerinin tam merkezinde olacaktır.

Miami Worldcenter ‘da sizde yerinizi ayırtmak istiyorsanız ve daha detaylı bilgiye sahip olmak istiyorsanız iletişim kısmından irtibata geçebilirsiniz.

MİAMİ EMLAK - DANIŞMANLIK VE İLETİŞİM HATTI

Miami Emlak fırsatları hakkında ücretsiz danışmanlık ve detaylı bilgi almak için aşağı da yer alan formu doldurabilirsiniz.