Miami 'de Türk Emlakçılar

Miami 'de Yaşayan Türkler

Yaklaşık olarak 10 seneden beri Miami ve Florida bölgesinde lisanslı olarak brokerlık gerçekleştirmekteyim. Aynı zamanda Miami - Florida bölgesinde gayrimenkul yatırımı / alımı ve satımı konusunda Türklere danışmanlık hizmeti sağlamaktayım.

Miami 'de Gayrimenkul Danışmanlığı

Miami 'de yatırım gerçekleştirmek isteyen türklere gayrimenkul danışmanlığı konusunda lisanslı broker olarak hizmet sağlamaktayım. Miami - Florida bölgesinde ki ticari araziler içerisinde inşaat gerçekleştirmek isteyen Türklere ise bölge hakkında stratejik analiz danışmanlığı hizmetlerinde bulunmaktayım.

Neden Bey Atmaca ile Çalışmalısınız?

Miami - Florida Bölgesinde Yüksek Kazanç Sağlayın

Miami ‘de Gayrimenkul Danışmanlığı yüksek derece de deneyim ve bilgi birikimi isteyen bir meslektir. Yaklaşık olarak 20 senedir Miami – Florida bölgesinde bulunmaktayım. Dolayısıyla, Miami ‘nin stratejik konumu ve gelişimini çok yakından inceleme fırsatında bulundum. Böylelikle bölge hakkında sizlere sunacağım raporlarda, bilgi ve birikimim dahilinde çoğu brokera göre daha detaylı analizler iletmekteyim.

Miami ‘de Türk Emlakçılar ile çalışmanın dil açısından kolaylığının yanında yabanci statusunde olan kişilerin mülk edinirken bilmeleri gereken konular hakkında da size bilgi verilmesidir.

Ortaya çıkan sıkıntıları ve problemleri ortadan kaldırabilmeniz adına Miami ‘de Türk Emlakçılar ile çalışmanız Miami ‘de Ev Alma sürecinizi iyileştirecektir.

Peki, Neden Bey Atmaca ile Çalışmalısınız?

-Son 20 yıldır Miami ve Florida bölgesinde yaşamaktayım.

-Yatırım tutarınıza en fazla gelir sağlayacak olan yatırım imkanlarını sizler için araştırır ve bulurum.

Miami ‘de Ev Alma süreçlerinde müşterilerime ücretsiz danışmanlık ve süreç takibi hizmeti sunmaktayım.

-Türkiye – Amerika arasında ki prosedür yönetimi konusunda ki tecrübem ile, işlemlerinizin hızlandırılması konusunda stratejik planlamalar gerçekleştirebilmekteyim.

Bu hususlar doğrultusunda, Miami ‘de bulunan projelerimi inceleyebilir ve daha detaylı görüşebilmemiz adına benimle iletişim sağlayabilirsiniz.

MİAMİ EMLAK - DANIŞMANLIK VE İLETİŞİM HATTI

Miami Emlak fırsatları hakkında ücretsiz danışmanlık ve detaylı bilgi almak için aşağı da yer alan formu doldurabilirsiniz.