Miami 'de Ev Fiyatları

Miami 'de Ev Fiyatları 2017

Miami 'de Ev Fiyatları 2017 'nin son çeyreğine girmekle beraber, sene başlangıcına göre düşüş göstermektedir. Özellikle sene sonunda büyük projelerde yüksek indirim fırsatları başlamaktadır. Bunun nedeni proje sahipleri dönemi kapatmadan önce maksimum satış hacmine ulaşmak istemektedirler.

Miami 'de Ev Satın Almak

Miami 'de Ev Satın Almak son zamanlarda çok fazla merak edilen bir konu. Özellikle de kira getiri oranının dolar üzerinden olması ve Miami - Florida bölgesinin gayrimenkul konusunda sürekli olarak değerlenmesi göze çarpan faktörlerden bir kaçı denilebilir.

Florida Satılık Ev

Miami - Florida Bölgesinde Yüksek Kazanç Sağlayın

Miami ‘de Ev Fiyatları bulunduğu bölgenin özellik ve durumuna göre değişiklik göstermektedir. Kendi yaşam alanını yaratan büyük projelerde ise bu fiyatlar daha da yüksek olmaktadır. Ancak, aynı zamanda bu projelerde ki yatırımın getiri oranları da doğru orantıda artış göstermektedir.

Miami ‘de Ev Satın Almak son zamanlarda oldukça popüler olan konulardan bir tanesi olduğundan dolayı Miami ‘de Ev Fiyatları konusunda da yoğun bir bilgi kirliliği bulunmaktadır. Bu konuda ki en net bilgiyi, Miami – Florida bölgesinde bulunan ve orada lisanslı olarak emlak brokerlığı yapan kişilerden alabilirsiniz.

Bey Atmaca olarak 10 senedir Miami ve Florida bölgesinde gayrimenkul konusunda lisanslı brokerlık gerçekleştirmekteyim. Miami bölgesinin gayrimenkul ve ticari arsalarının gelişimini oldukça yakından takip ederek, senelerdir müşterilerim için stratejik analizler gerçekleştiriyorum. Bu hususta, Miami ‘de Ev Fiyatları konusunda sizlere hem yatırım/kâr oranı hakkında detaylı raporlar sunabilme imkanım hem de sizleri en doğru şekilde yönlendirebilme imkanım bulunmaktadır.

Miami ‘de Ev Fiyatları ve Projeler hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek adına Yatırım İmkanları menüsünden yer almış olduğum örnek projeleri inceleyebilirsiniz. Bu projeler içerisinde bizzat yer almış olmakla beraber, projelerin yapımıyla alakalı olarak danışmanlık hizmeti tarafımca sağlanmıştır.

Projeler içerisinde kat planları, projenin bulunduğu lokasyon, proje resimleri gibi örnek detaylar bulunmaktadır. Dilerseniz, bu detayların incelemesini tarafımla irtibata geçerek birlikte inceleme fırsatımızda bulunmaktadır. Sizlere projeler ve yatırım yapmak istediğiniz bölgeler hakkında daha detaylı bilgi aktarabilirim.

MİAMİ EMLAK - DANIŞMANLIK VE İLETİŞİM HATTI

Miami Emlak fırsatları hakkında ücretsiz danışmanlık ve detaylı bilgi almak için aşağı da yer alan formu doldurabilirsiniz.