Bey Atmaca - Miami Emlak Danışmanı

Bey Atmaca Kimdir?

Bey Atmaca, Miami ve Florida bölgesinde 10 yıla aşkın süredir Universal Realty Associates bünyesinde lisanslı emlak brokerlık hizmeti sağlamaktadır. Bunun yanında Amerika 'da yatırım yaparak yerleşmek amaçlı vize işlemleri konusunda müşterilerine profesyonel danışmanlık hizmetleri de sunmaktadır. Senelerdir emlak ve gayrimenkul sektöründe ki yatırım fırsatlarını müşterilerine doğru, net analizler ile paylaşmaktadır.

Neden Bey Atmaca?

Müşterilerimize Miami - Florida bölgesinde ki yüksek gelir sağlayan gayrimenkul yatirimları konusunda market analizi gerçekleştiren ve aynı zamanda yatırım miktarına en yüksek kazanç sağlayacak gayrimenkulleri sizlerle paylaşıyorum. EB-5 Yatirimci Vizesi ve E2 Vizesine uygun gayrimenkullerin bulunması ve alanlarında uzman hukuk, finans büroları ile koordine çalışmaların gerçekleştirilmesini sağlamaktayım.

Müşterilerimin Yorumları

miami-emlak-min

Miami 'de Emlak - Gayrimenkul Yatırımı

Miami sürekli gelişen ekonomisi ve zenginliği birlikte yatırım potansiyeli dik olarak ivmelenen bir bölge olmuştur. Özellikle kıyı şeridine yakın olması nedeniyle, deniz manzaralı evler çoğunlukta bulunmaktadır. Residence, Ofis, Ev ve Arsa satışlarının her geçen gün artmasıyla beraber, Miami kaçırılmayacak yeni bir gayrimenkul pazarının oluşmasını sağlamaktadır.

 

Aynı zamanda, Miami ‘de oluşan bu yoğun talep döngüsü beraberinde arz döngüsünü de getirmektedir. Böylelikle, Türkiye içerisinde bulunan inşaat şirketleri yeni projelerinin pazar araştırmalarının çoğunu Miami – Florida üzerinde yapmaktadır.

Miami Gayrimenkul Hizmetleri

MİAMİ EMLAK - DANIŞMANLIK VE İLETİŞİM HATTI

Miami Emlak fırsatları hakkında ücretsiz danışmanlık ve detaylı bilgi almak için aşağı da yer alan formu doldurabilirsiniz.