Amerika 'da Yatırım Yapmak

Amerika 'da İş Yeri Satın Almak

Amerika 'da İş Yeri Satın Almak yatırım başlangıcında oldukça iyi bir fikir olabilir. Ancak burada ki asıl konu, satın alacağınız iş yerinin sabit kira gelirinin olması ve aynı zamanda yatırımınızı ölü yatırıma dönüştürmeyecek türden olmasına önem gösterilmelidir.

Amerika 'da Satılık İş Yeri

Amerika 'da Satılık İş Yeri arıyorsanız ve bu konuda herhangi bir bilginiz bulunmuyorsa, mutlaka lisanslı brokerlar aracılığı ile çalışmanızı tavsiye etmekteyim.

Amerika 'da Yatırım İmkanları

Miami - Florida Bölgesinde Yüksek Kazanç Sağlayın

Amerika ‘da Yatırım İmkanları olarak değerlendirebileceğiniz bir çok bölge bulunmaktadır. Bu bölgeler içerisinde, son zamanlarda Miami ve Florida bölgelerinin yatırım – kazanç grafikleri incelendiğinde diğer bölgelere göre daha kârlı olduğu görünmektedir.

Aynı zamanda Miami ‘de yatırım yapabileceğiniz çeşitli gayrimenkul türleri de bulunmaktadır. Bu gayrimenkulleri dilerseniz al – sat yöntemi ile, dilersenizde satın al – kirala yöntemiyle kazanç haline çevirebilirsiniz.

Amerika ‘da Yatırım İmkanları ‘nı değerlendirmek istediğiniz taktirde dikkat etmeniz gereken bazı hususlarda bulunmaktadır. Bu hususlar ise şöyledir;

1)Güvenilirlik

Miami ve Florida bölgesinde gayrimenkul konusunda danışmanlık hizmeti alacağınız firmaları çok iyi seçmeniz gerekmektedir. Bu bölgelerde, brokerlık lisanslı olmayan kişilerin gayrimenkul danışmanlığı yapması kesinlikle yasaktır. Dolayısıyla, danışmanlık hizmeti almadan önce mutlaka lisanslarının olup olmadığını sorun. Böylelikle, ilerleyen zamanlarda ortaya çıkabilecek problemlerin önüne geçmiş olursunuz.

2) Yatırım – Risk Oranı

Çalışmayı planladığınız gayrimenkul danışmanlarının sizlere yatırımınızla alakalı olarak olası getirileri ve risk oranlarını doğru market, pazar payı ölçümleri ile ilettiğine mutlaka dikkat edin. Sizlere yanlış lanse edilebilecek herhangi bir bilgi, yatırımınızı riske sokmakla birlikte; tüm emeğinizin heba olmasına yol açacaktır.

Yukarı da bahsetmiş olduğum konular Amerika ‘da Yatırım İmkanları değerlendirilirken dikkat edilmesi gereken konulardır. Bu husus noktasında, yaklaşık olarak 10 seneden beri Miami ve Florida bölgesinde aktif olarak lisanslı emlak brokerlığı hizmeti sağlamaktayım. Dilerseniz, bu konuda bilgi sahibi olmak için aşağı da bulunan butonları kullanabilirsiniz.

Miami Emlak - Danışmanlık ve İletişim Hattı

Miami Emlak fırsatları hakkında ücretsiz danışmanlık ve detaylı bilgi almak için aşağı da yer alan formu doldurabilirsiniz.